سینی کابل فلزی

سینی کابل فلزی

سینی کابل فلزی

برای نگهداری از سیم و کابل در پروژه های اجرایی سیم کشی و کابل کشی در واحد های صنعتی و ساختمانی و نگهداری و مراقبت از کابلها در برابر ضربات احتمالی و حیوانات موذی از سینی کابل استفاده می کنند. اجرای سینی کابل می تواند به صورت نمای داخلی و یا سطحی باشد. در طول و اندازه ی سینی کابل هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد، اما بدلیل سهولت نصب طول شاخه ها را معمولا ۲ یا ۳ متر در نظر می گیرند.

اکثر این سیستم ها باز هستند و اجازه از دست دادن حرارت را به صورت کارا و دسترسی آسان به قطعات و جایگزینی و تعمیرات را می دهند.

معمولا از این سیستم برای اتصال به سقف یا به طور معلق از سقف یا نصب به دیوار استفاده می کنند، اما برخی نیز مناسب برای استفاده های زیرزمینی هستند. این محصول جایگزین مناسبی برای انتقال سیم و کابل های برق در درون لوله های فولادی برق می باشند. چرا که به طور کامل سیم و کابل را احاطه می کنند و امکان دسترسی به آنها نیز وجود دارد.

در صورتی که به صورت همزمان از کابلهای قدرت یا فرمان در درون سینی کابل استفاده شود، جهت جلوگیری از نویزهای احتمالی و اثرات منفی بر روی یکدیگر می بایست از دیواره جدا کننده یا divider در درون آن استفاده کرد.

اگر از این سیستم کابل کشی در مناطقی که احتمال وجود رطوبت باشد استفاده می کنید بهتر است از سینی کابل با روکش گالوانیزه گرم عمقی استفاده کنید. اما اگر در مناطقی مانند درون ساختمان که رطوبت بالایی ندارند استفاده می کنید از روکش گالوانیزه سرد می توان استفاده کرد. سینی کابلها دارای پانچ بر سطح خود هستند تا گرمای ایجاد شده توسط جریان عبوری از سیم و کابل را خنک کند. از ورق استیل در مواردی که خوردگی شیمیایی وجود داشته یاشد استفاده می گردد.

سینی کابل فلزی به همراه درب و کلیه اتصالات عرضه می گردد.
سینی کابل فلزی در سایزهای مختلف و سینی کابل پی وی سی در سایزهای ۵۰*۸۰ و ۶۰*۱۵۰ و ۶۰*۲۰۰ و … تولید می شود.

سینی کابل فلزی

شرکت بازرگانی پارس پایا پایپ
Loading image...
l