لوله پی وی سی سمنان

لوله پی وی سی – لوله PVC

لوله سه ستاره سمنان

 لیست قیمت لوله پی وی سی برقی سمنان رنگ طوسی روشن   
سایز محصولقیمت (به ریال)
سایز(pg)معمولینیمه قویقوی
۱۳.۵۴۳/۲۰۰۴۸/۶۰۰۵۴/۰۰۰
۱۶۵۴/۰۰۰۶۴/۸۰۰۹۱/۸۰۰
۲۱۸۱/۰۰۰۱۰۲/۶۰۰۱۴۵/۸۰۰
۲۹۱۰۲/۶۰۰۱۵۶/۶۰۰۲۰۵/۲۰۰
۳۶۱۲۹/۶۰۰۱۶۷/۴۰۰۲۴۳/۰۰۰

انواع لوله پی وی سی
لوله پی وی سی سمنان :
برای استعلام قیمت لوله پی وی سی سمنان با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید.
لوله PVC اولین بار در سال ۱۹۲۵ توسعه یافت، زمانی که یکی از کارکنان BF Goodrich، دکتر والدو سمون، در تلاش برای اختراع روش برای اتصال فلز و لاستیک بود.
Semon پس از ترکیب مواد برای ایجاد یک ماده قوی و انعطاف پذیر، PVC را کشف کرد. با این وجود، این محصول برای یک دهه دیگر عملا بی فایده باقی مانده است.
با گرمایش PVC و به کمک یک دستگاه به نام اکسترودر تا مواد را به لوله های توخالی فشار دهد و این لوله ها را ایجاد کرد که بسیار جامد و تقریبا غیر قابل خراب شدن بود.
استفاده از این لوله ها برای سیستم های آبیاری موثر بوده و لوله پی وی سی سمنان از آن زمان به عنوان ابزار مناسب و قابل اعتماد برای لوله کشی آب در نظر گرفته شده اند.

 لیست قیمت لوله پی وی سی برقی سمنان رنگ طوسی روشن   
سایز محصولقیمت (به ریال)
سایز(pg)معمولینیمه قویقوی
۱۳.۵۴۳/۲۰۰۴۸/۶۰۰۵۴/۰۰۰
۱۶۵۴/۰۰۰۶۴/۸۰۰۹۱/۸۰۰
۲۱۸۱/۰۰۰۱۰۲/۶۰۰۱۴۵/۸۰۰
۲۹۱۰۲/۶۰۰۱۵۶/۶۰۰۲۰۵/۲۰۰
۳۶۱۲۹/۶۰۰۱۶۷/۴۰۰۲۴۳/۰۰۰

لیست_قیمت_لوله_پی وی سی

مواد تشکیل دهنده لوله پی وی سی سمنان

لوله PVC ساخته شده از پلیمر وینیل کلرید، یک رزین مصنوعی است که در هنگام پلاستیسیته شدن و یا نرم شدن با سایر مواد شیمیایی دارای خواص مشابه لاستیکی است.
متشکل از استیلن و اسید هیدروکلریک آب آشامیدنی است .
لوله PVC دارای اندازه مشخص که باید با اتصالات PVC مورد استفاده قرار گیرد.تمام اتصالات PVC به صورت سوکت طراحی شده اند که در خارج لوله باشد.
بیشتر لوله و اتصالات پی وی سی در دو رنگ سفید و خاکستری می باشند.
لوله پلی وینیل کلراید (PVC) از مواد ترکیبی پلاستیکی و وینیل ساخته شده است.
لوله پی وی سی با دوام، خیلی سخت و در طولانی مدت به ضایعات تبدیل می شود. این لوله ها زنگ نمی زنند، پوسیدگی نمی کنند و یا در طول زمان از بین نمی روند.
به همین دلیل لوله پی وی سی سمنان
بیشتر در سیستم های آب، سیم کشی زیرزمینی و خطوط فاضلاب استفاده می شود.
PVC یا پلی وینیل کلراید یک ماده متنوع برای لوله، لوله و اتصالات برای حمل مایعات مناسب است .
و برای برنامه هایی که دمای مایع از ۱۴۰ درجه فارنهایت فراتر نرود نیز مناسب است، لوله دردمای بالاتر از این می تواند نرم شود و شکل خود را از دست بدهد.

 لیست قیمت لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان  
نام محصولوزنقیمت
(گرم) (به ریال)
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۱۳/۵۹۰۰۳۸/۰۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۱۳/۵۱۰۰۰۴۲/۰۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۱۶۱۱۰۰۴۶/۰۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۱۶۱۲۰۰۵۱/۰۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۲۱۱۶۰۰۶۷/۵۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۲۱۱۷۰۰۷۱/۵۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۲۹۲۰۰۰۸۴/۰۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۲۹۲۱۰۰۸۸/۰۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۳۶۲۴۰۰۱۰۱/۰۰۰
لوله اچ پی وی سی سه ستاره نسوز سمنان سایز ۳۶۲۷۰۰۱۱۳/۵۰۰

کاربرد لوله پی وی سی سمنان

لوله های pvc برق برای قرار گرفتن در معرض فشار بالا در نظر گرفته نشده اند و برای مقدار بالای فشار پوند بر متر مربع تنظیم نشده اند. این فاکتور زمینه ی استفاده از این لوله و لوله های pvc  لوله کشی را مشخص می کند، چرا که فشار آب عامل اصلی در ثبات و دوام یک سیستم لوله کشی است.

لوله های لوله پی وی سی سمنان
برقی دارای کاربردهای متنوعی هستند. لوله های pvc لوله کشی در درجه ی اول در لوله کشی و دیگر سیستم های تحت فشار استفاده می شوند. لوله های pvc برقی در درجه ی اول در سیستم های الکتریکی استفاده می شوند. به این ترتیب لوله های pvc لوله کشی برای حمل آب استفاده می شوند در حالی که لوله های pvc برقی معمولا در سیم کشی های خانگی به کار می روند. به همین دلیل لوله های pvc لوله کشی برای سیستم های تخلیه، آب و سیستم تهویه مناسبند و لوله های pvc برق برای این امور مناسب نیستند. در مقابل لوله های pvc  لوله کشی برای اتصالات برقی نباید مورد مصرف قرار بگیرند چرا که نمی توانند در معرض اشعه ی ماورا بنفش قرار بگیرند و از سفتی و سختی کمتری برخوردارند.اگر لوله های  pvc لوله کشی  مطابق با الزامات ایمنی محفاظتی در برابر آتش و حرارت ساخته شده باشند می توانند در ازای لوله های pvc برقی به کار برده شوند، اما چون لوله های pvc برق تحت آزمایش فشار قرار نگرفته اند نمی توانند به جای لوله های pvc لوله کشی مورد مصرف قرار بگیرند. تنها در یک مورد ؛ اگر آبی که از لوله های pvc برقی می گذرد مانند لوله ی تخلیه با فشار وارد نشود.

سایز لوله پی وی سی

در داخل این دسته بندی کلی، اتصالات PVC به سایز یا ضخامت دسته بندی می شوند. سایزهای زیادی وجود دارد، اما شایع ترین سایز آنها ۴۰، ۸۰ و ۱۲۰ است.
سایز ۴۰ اتصالات PVC معمولا سفید یا قهوه ای است.و اغلب برای حمل آب سرد استفاده می شود. این لوله فقط مایع هایی با دمای ۱۴۰ درجه فارنهایت یا کمتر از ان را تحمل کند.
سایز ۸۰ دارای قطر داخلی کوچکتر از قطر ۴۰ است زیرا دیواره های آن ضخیم تر است. این امر برای حمل فشار بیشتر و درجه حرارت بالاتر از سایز ۴۰ مناسب است .
اتصالات ساخته شده از سایز ۸۰ اغلب در ساختمان های بزرگتر به جای خانه های شخصی استفاده می شود، هرچند استثنائات وجود دارد.
اندازه ۱۲۰ کمترین قطر داخلی را دارد زیرا دیوارهای آن ضخیم تر است. این لوله قادر به تحمل فشار بالا است و مناسب برای مکان های تجاری است.
لوله و اتصالات پی وی سی به طور خاص برای فاضلاب استفاده می شود گاهی اوقات DWV اتصالات (تخلیه، زباله و فاضلاب). لوله PVC اغلب سفید، قهوهای مایل به قرمز یا خاکستری هستند، اما سبز، آبی و زرد نیز تولید می شود.
برای این رنگ ها هیچ معنایی معین وجود ندارد، هر چند رنگ سفید و خاکستری اغلب در برنامه های کاربردی لوله کشی دیده می شود و رنگ سبز برای
.دفع فاضلاب استفاده می شود.

لیست_قیمت_لوله_پی وی سی

لوله پی وی سی سخت (HPVC)

پی وی سی سخت
لوله pvcسه ستاره نسوز سمنان
لوله پی وی سی سمنان
لوله پی وی سی برق
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
l