دستگاه تولید لوله خرطومی فلزی

دستگاه تولید لوله خرطومی فلزی

امروزه یکی از ابزارهای پایه مورد استفاده در صنایع، دستگاه تولید لوله برق است و به همین دلیل از محبوبیت و کاربرد زیادی برخوردار است. بر همین اساس تهیه این دستگاه برای صاحبان کسب‌ و کار جهت رفع نیازهای برند و شرکت خود، اهمیت فراوانی دارد. با تهیه این دستگاه، شرکت‌ها نیازی به خرید محصولاتی نظیر انواع لوله برق نداشته و هزینه‌ های خرید بسیار کاهش می‌ یابد. در ادامه این مطلب به معرفی دستگاه تولید لوله خرطومی فلزی می‌پردازیم.

آشنایی با دستگاه تولید لوله خرطومی فلزی

لوله‌ های برق با جنس های مختلف، از اجزای مهم مورد استفاده در توسعه و ساخت و ساز ساختمان محسوب می‌ شوند. این لوله ها اشکال و انواع مختلفی دارند که شامل لوله خرطومی برق، فلکسی، لوله برق فولادی، مسی و لوله برق پی وی سی می شود. رساندن سیم برق به کلیه بخش های ساختمان و جلوگیری از آسیب به آنها به عنوان وظیفه اصلی لوله های برق شناخته می شود.
تولید انواع لوله های برق به وسیله دستگاه خاصی انجام می شود. برای مثال دستگاه تولید لوله فلکسیبل کار تولید لوله فلکسی را انجام می دهد و دستگاه تولید لوله خرطومی برق، لوله برق خرطومی را تولید می کند.
لوله برق خرطومی در جنس های مختلف از اجزای مهم مورد استفاده جهت توسعه ساختمان بوده و جهت حفاظت از سیم های برقی به کار می رود. برای تولید لوله برق خرطومی با جنس فلزی از دستگاه تولید لوله خرطومی فلزی استفاده می شود که دارای پروسه تولیدی به خصوصی بوده و لوله های برق خرطومی فلزی را با کیفیت بالا به تولید می رساند.

نحوه کار دستگاه تولید لوله خرطومی فلزی

انواع دستگاه های تولید لوله برقی بر اساس نیاز مشتری توسعه یافته و بنابراین بر اساس نوع دستگاه تولیدی، نحوه کار تولید و پروسه تولید محصول به شکل متفاوتی صورت می گیرد. در ابتدای پروسه تولید لوله خرطومی، مواد اولیه ای که داخل قیف موجود هستند، در اکسترودر ریخته می شود. اغلب اوقات این کار را دستگاه بالابر انجام می دهد. بالابر مانند یک جارو برقی عمل کرده و کار هدایت مواد مورد نیاز از داخل مخزن به سمت هاپر را عهده دار است.
پس از ورود مواد به سیلندر، این مواد به وسیله مار پیچ های سیلندر مخلوط شده و سپس پخته می شوند. پس از آن موادی که در مرحله قبل پخته شدند از سر سیلندر خارج شده و وارد دای هد اکسترودر می شوند. این بخش یکی از مهم ترین بخش های پروسه تولید لوله خرطومی محسوب می شود. زیرا در صورت قرار‌گیری بیشتر یا کمتر از حد نیاز در در دای هد، لوله برق شکل نهایی مناسبی نخواهد داشت.

سخن نهایی

در این مطلب به معرفی دستگاه تولید لوله خرطومی فلزی و شرح نحوه کار آن پرداخته شد. معیارهای بسیاری وجود دارد که قیمت دستگاه تولید لوله خرطومی فلزی را تعیین می کنند. به همین دلیل لازم است با معیارهای موثر بر قیمت دستگاه توجه داشته باشید تا بتوانید دستگاه های متناسب با نیاز و بودجه خود را تهیه کنید.
مجموعه پارس پایاپایپ ارائه دهنده انواع لوله‌ های برق با ضمانت و بالاترین کیفیت و استاندارد می باشد. شما نیز می‌ توانید لوله های برق مورد نیاز خود را از مجموعه ما با قیمت به صرفه تهیه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید